PSG ustaliło priorytet transferowy. Chce najlepszego strzelca Serie A

Paris Saint-Germain przygotowuje się do letniego okienka transferowego. W obliczu prawdopodobnego odejścia Leo Messiego, konieczne będzie wzmocnienie ofensywy. Na szczycie listy życzeń znajduje się Victor Osimhen.

Victor Osimhen
fot. PressFocus Na zdjęciu: Victor Osimhen
  • Victor Osimhen jest rozchwytywany przez najlepsze kluby w Europie
  • Paris Saint-Germain uczyniło Nigeryjczyka priorytetem transferowym na lato
  • Sam zawodnik jest otwarty na możliwość przeprowadzki do mistrza Francji

PSG wygra batalię o rozchwytywanego napastnika?

Victor Osimhen jest obecnie jednym z najlepszych napastników na świecie. Jego fantastyczna dyspozycja strzelecka sprawia, że Napoli pewnym krokiem zmierza po mistrzostwo Włoch, a on sam powoli szykuje się do założenia korony króla strzelców.

Neapolitańczycy nie chcą sprzedawać swojej gwiazdy, lecz wielkie zainteresowanie może ostatecznie przekonać ich do przyjęcia oferty. Uważa się, że kwota ewentualnego transferu powinna wynieść ponad 100 milionów euro, a może nawet sięgnąć granicy 150 milionów euro.

Sam Osimhen nie wyklucza zmiany klubu. Otwarcie przyznaje, że jest zafascynowany rozgrywkami Premier League i pewnego dnia chciałby tam wylądować. Nie jest to jednak dla niego jedyny możliwy kierunek.

W obliczu prawdopodobnego odejścia Leo Messiego, a także niepewnej przyszłości Neymara, Paris Saint-Germain musi latem wzmocnić ofensywę. Na szczycie listy życzeń znajduje się właśnie Osimhen, którego ustanowiono nowym priorytetem transferowym. Reprezentant Nigerii przychylnym okiem spogląda na możliwość dołączenia do ekipy mistrza Francji.

Zobacz również: Co ze zdrowiem Williama Saliby? Mikel Arteta zdradził szczegóły sytuacji Francuza

Komentarze