PSG chciało latem pozyskać angielską gwiazdę. Piłkarz odrzucił kosmiczne zarobki

Angielski portal "The Athletic" poinformował, że PSG chciało przed sezonem pozyskać Marcusa Rashforda. Francuzi kusili piłkarza zarobkami w wysokości 400 tysięcy funtów tygodniowe, ale ten odrzucił ofertę.

Marcus Rashford
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Marcus Rashford
  • Paris Saint-Germain kusiło latem Marcusa Rashforda
  • Władze paryskiego zespołu są oczarowani talentem Anglika
  • Piłkarz Manchesteru United odrzucił kosmiczne zarobki

Marcus Rashford ani myśli o odejściu z Manchesteru United

“The Athletic” donosi, że władze Paris Saint-Germain złożyli latem ofertę przeprowadzki Marcusa Rashforda do stolicy Francji. Oferowano nawet gigantyczne zarobki w wysokości 400 tysięcy funtów. Nawet takie zarobki nie skusiły piłkarza, który czaruje nas w tym sezonie w koszulce Manchesteru United. Wychowanek “Czerwonych Diabłów” pod koniec ubiegłego roku uruchomił klauzulę przedłużenia kontraktu, który teraz wygasa w czerwcu 2024 roku. Anglik bardzo dobrze czuje się w swoim ukochanym klubie i gigantom z Ligue 1 będzie ciężko przekonać go do zmiany otoczenia.

Przed ostatnimi mistrzostwami świata właściciel PSG Al-Khelaifi sugerował, że klub jest zainteresowany sprowadzeniem Marcusa Rashforda, ale wówczas nikt nie brał tych słów na poważnie. Katarczyk w wywiadzie dla “Sky Sports” chwalił skrzydłowego Manchesteru United.

To kolejny zawodnik, który jest naprawdę niesamowity. Jeśli kontrakt Rashforda będzie dobiegał końca, to każdy klub będzie chciał go ściągnąć. Nie ukrywamy, rozmawialiśmy z jego otoczeniem już wcześniej. Jednak ten moment nie był dobry dla obu stron. Może latem znów spróbujemy? Dlaczego nie. Jeśli tylko będzie wolnym agentem, możemy z nim niegocjować bezpośrednio. Nie będziemy go namawiać teraz. Niech skupi się na mistrzostwach świata, a potem, miejmy nadzieję, porozmawiamy z nim w styczniu – mówił w listopadzie właściciel PSG.

Sprawdź także: Tottenham idzie na całość ws. transferu Urugwajczyka

Komentarze