Zawodnik Napoli kuszony przez Inter. Spore pieniądze w grze

Inter Mediolan jest zainteresowany sprowadzeniem Elijifa Elmasa. Napoli życzy sobie za macedońskiego pomocnika 25 milionów euro, a taka kwota nie powinna stanowić kłopotów "Nerazzurrim" - donosi portal "Sport1".

Elijif Elmas
IMAGO / Gribaudi/ImagePhoto Na zdjęciu: Elijif Elmas
  • Elijif Elmas znalazł się na celowniku Interu
  • Napoli wycenia Macedończyka na 25 milionów euro
  • Taka kwota może przekonać “Nerazzurrich” do transferu

Elijif Elmas w kręgu zainteresowań Interu Mediolan

Elijif Elmas już latem mógł opuścić SSC Napoli. Macedończyk bowiem był na celowniku RB Lipska, który złożył nawet oficjalną ofertę za niego. Propozycja niemieckiego klubu została natychmiastowo odrzucona przez mistrzów Italii, a do tego zawodnika do pozostania namówił sam Rudi Garcia.

Jednak niewykluczone, że Elijif Elmas zmieni barwy klubowe już w zimowym okienku transferowym. Jak donosi portal “Sport1”, macedoński pomocnik znajduje się na celowniku Interu Mediolan. Do sprowadzenia 23-latka “Nerazzurrich” może przekonać kwota, jaką życzy sobie Napoli. “Azzurri” bowiem oczekują za zawodnika 25 milionów euro.

Wychowanek macedońskiego Rabotnicki w obecnym sezonie ligowym pojawił się dwukrotnie na boisku. Jednak jego pobyt na placu gry trwał zaledwie 21 minut. Elijif Elmas w sobotni wieczór dał się we znaki Włochom, bowiem rozegrał świetny mecz przeciwko Italii w eliminacjach do mistrzostw Europy.

Sprawdź także: Arsenal nie rezygnuje. Wciąż jest zainteresowany piłkarzem Juventusu

Komentarze