Polak stracił zaufanie władz OM? Milik zaoferowany trzem klubom

Arkadiusz Milik
fot. PressFocus Na zdjęciu: Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik jeszcze w trakcie trwającego okna transferowego może zmienić barwy klubowe. Reprezentant Polski według informacji dziennikarza Karima Bennaniego został zaoferowany trzem klubom.

  • Niejasna jest przyszłość Arkadiusza Milika w Olympique Marsylia
  • Dziennikarza Karim Bennani przekonuje, ze Polaka jeszcze tego lata może zmienić pracodawcę
  • 28-latek został zaproponowany dwóm klubom z Premier League i jednemu z Serie A

Milik bohaterem dużego transferu?

Arkadiusz Milik jest aktualnie zawodnikiem Olympique Marsylia. Wychowanek Rozwoju Katowice trafił do ekipy z Ligue 1 z SSC Napoli latem 2021 roku na wypożyczenie. Z kolei na początku lipca tego roku został wykupiony przez francuski klub.

Najnowsze wieści sugerują z kolei, że polski napastnik może niebawem zmienić pracodawcę. Dziennikarz Karim Bennani zakomunikował, że władze Olympique Marsylia są otwarte na to, aby sprzedać Milika.

Polski zawodnik został podobno zaoferowany trzem klubom. W tym gronie są: Everton, Man Utd i Juventus. Ostatni z wymienionych już od dawna interesuje się Milikiem. Tymczasem władze Czerwonych Diabłów rozglądają się za wzmocnieniami w ofensywie, gdyż nie są pewni pozostania w klubie Cristiano Ronaldo. W przypadku The Toffees decydujące o ewentualnym poszukiwaniu nowego klubu ma być to, że po odejściu Richarlisona i kontuzji Dominica Calverta-Lewina pojawiła się luka w ataku.

Zobacz także:

Reprezentant Polski jak na razie rozegrał w OM łącznie 55 spotkań. Zdobył w nich 30 bramek. W tym sezonie jednak jeszcze ani razu nie wpisał się na listę strzelców. Rynkowa wartość Milika wynosi 16 milionów euro.

Czytaj więcej: Marsylia wznawia negocjacje z Arsenalem tytułem wypożyczenia obrońcy

Komentarze