Zdecydowane stanowisko trenera Milanu ws. przyszłości Diaza

Stefano Pioli zdecydowanie przyznał, że chciałby zatrzymać w klubie Brahima Diaza, który do Milanu jest wypożyczony z Realu Madryt. Szkoleniowiec rossonerich przyznał także, że klub potrzebuje nowego napastnika.

Brahim Diaz
IMAGO / Mario Cinquetti Na zdjęciu: Brahim Diaz
  • Wciąż niepewna jest przyszłość Brahima Diaza w Milanie
  • Wypożyczenie Hiszpana z Realu wygasa po sezonie
  • Pioli chciałby jednak zatrzymać pomocnika na San Siro

Pioli chce transferu napastnika i liczy na zatrzymanie Diaza

Brahim Diaz przebywa w Milanie na dwuletnim wypożyczeniu z Realu Madryt, które wygasa wraz z końcem sezonu. Wiele mówi się, że Hiszpan po sezonie może wrócić do drużyny Królewskich.

Pomocnik wyrobił sobie nazwisko na dobrej grze w Milanie. Stefano Pioli widzi w nim kluczowego zawodnika i chciałby, aby pozostał w klubie na kolejny sezon. – Brahim ma wyjątkowe umiejętności. Jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem. Wierzę, że uda nam się go zatrzymać – przyznał szkoleniowiec.

Pioli skomentował także potrzebę nowego napastnika w zespole rossonerich. – Potrzebujemy silnego napastnika, który dołączy do nas latem. De Keteleare odejdzie czy zostanie? Nie wiem, zobaczymy po zakończeniu rozgrywek – dodał.

W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, że Milan myśli o transferze Gianluki Scamakki. Włoski napastnik był na celowniku rossonerich jeszcze przed przejściem z Sassuolo do West Ham United.

Zobacz również: Media: zgrzyty w szatni Juventusu. Piłkarze mają dość trenera?

Komentarze