Piłkarz Tottenhamu przeniesie się do Turcji

Danny Rose
Danny Rose PressFocus

Zdaniem TalkSport przesądzone jest już to, że Tottenham Hotspur rozstanie się w styczniowym oknie transferowym z Dannym Rose’em. Zawodnik ten jest już jedną nogą w tureckim Trabzonsporze.

Rose spadł w hierarchii menedżera Jose Mourinho i w tym sezonie nie rozegrał jeszcze ani jednego meczu. Zawodnik ten od początku nowego roku poszukiwał wraz ze swoim agentem możliwości transferu. Ostatecznie ma on opuścić angielską Premier League.

Media donoszą, że turecki Trabzonspor jest już o krok od jego pozyskania. Zdaniem dziennikarzy TalkSport klub ten zaoferował Danny’ego Rose’owi 3,5-letnią umowę.

30-latek znajdował się poza kadrą Kogutów na rozgrywki Europa League i nie wystąpił w ani jednym meczu Premier League w tym sezonie.

Ponad dekada w Tottenhamie

W poprzednim sezonie Rose udał się na półroczne wypożyczenie do Newcastle United, a po powrocie do Londynu jego sytuacja w klubie nie uległa poprawie.

Kontrakt tego zawodnika z Tottenhamem jest ważny tylko do końca tego sezonu, więc sprzedając go teraz działacze z Londynu jeszcze zdołają na nim zarobić.

Dany Rose przeniósł się do Tottenhamu w lipcu 2007 roku z Leeds United, gdy zaczynał dopiero swoją dorosłą karierę.

Komentarze