Pełnomocnicy Ronaldo prowadzili rozmowy z PSG, Realem i Man Utd

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Cristiano Ronaldo wydaje się, że jest coraz bliżej zmiany barw klubowych. ESPN donosi, że pełnomocnicy Portugalczyka wzięli sprawy w swoje ręce i analizują różne opcje dotyczące zmiany pracodawcy przez zawodnika.

  • Ważą się losy przyszłości Ronaldo
  • W grze o Portugalczyka uczestniczą trzy zespoły
  • Najbardziej realny scenariusz zakłada, że CR7 zakotwiczy w Ligue 1

Ronaldo w trakcie analizy możliwych ruchów transferowych

Cristiano Ronaldo łączony jest przede wszystkim z takimi klubami jak: Manchester United, Real Madryt, czy Paris Saint-Germain. Jasne jest, że z tymi ekipami przedstawiciele zawodnika już się kontaktowali, aby zweryfikować, czy jest w ogóle zainteresowanie zawodnikiem.

Nie jest tajemnicą, że nowy/stary trener Starej Damy Massimiliano Allegri ma plan, aby przebudować skład swojego zespołu. Włoch miał już dać do zrozumienia, że nie widzi w składzie Juve miejsca dla Ronaldo. Sam zawodnik też jest otwarty na zmianę klubu.

Gdyby faktem stało się, że Kylian Mbappe odszedłby z PSG, to bardzo realny scenariusz zakłada, że reprezentant Portugalii miałby zastąpić 22-latka. Dodatkowe smaczku takiej transakcji dodaje fakt, że Allegri jest zainteresowany pozyskaniem Mauro Icardiego, więc oba kluby mogłyby się porozumieć na tej płaszczyźnie.

W mediach pojawiły się już doniesienia, że klub z Paryża zaczął rozmowy w sprawie transferu z udziałem Ronaldo. Suma transakcji miałaby wynieść mniej więcej 30 milionów euro. Transakcja mogłaby obejmować wymianę zawodników.

O ile suma za transfer z udziałem Ronaldo żadnemu z klubów zainteresowanych jego usługami nie sprawia większego kłopotu, to mogą nim być zarobki Portugalczyka. Aktualnie Ronaldo w Juve może liczyć na ponad 30 milionów euro rocznie.

Czytaj więcej: PSG dokonało pierwszego letniego wzmocnienia

Komentarze