Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.cat

Oriol Busquets wyląduje w Bundeslidze?

Barcelona nie będzie miała żadnego problemu ze znalezieniem klubu, do którego będzie mogła wypożyczyć Oriola Busquetsa, jeżeli zdecyduje się na taki krok. Jak informuje Mundo Deporitvo, duże zainteresowanie utalentowanym Hiszpanem pochodzi z Niemiec.

Czytaj dalej…

Oriol Busquets w obecnym sezonie, z powodzeniem występował na zasadzie wypożyczenia w holenderskim Twente Enschede. Jego występy nie pozostały niezauważone wśród przedstawicieli niemieckich klubów, którzy dokładnie obserwują rozgrywki holenderskiej Eredivisie.

Jak informuje Mundo Deportivo, zainteresowanie 21-letnim pomocnikiem wyrazili już przedstawiciele czterech niemieckich zespołów: FSV Mainz, FC Koeln, Werderu Brema i Hamburgera SV. Ostatni z tych klubów byłby brany pod uwagę tylko w przypadku jego awansu do 1. Bundesligi.

Nie jest również tajemnicą, że piłkarza chętnie do siebie sprowadziliby przedstawiciele hiszpańskich klubów, w tym Realu Valladolid i Deportivo Alaves.

Na razie nie wiadomo jednak, na jaki krok w kontekście przyszłości zawodnika zdecyduje się Barcelona. Oriol Busquets prawdopodobnie rozpocznie przygotowania do nowego sezonu z pierwszym zespołem katalońskiego klubu i dopiero wówczas zostanie podjęta decyzja. Jeżeli nie będzie mógł liczyć na występy w pierwszym zespole, to najpewniej zostanie wypożyczony.

Komentarze