Obrońca United “chce grać”. W lecie przeanalizuje opcje

Victor Lindelof to jeden z tych zawodników, z którymi Manchester United może rozstać się w letnim okienku transferowym. Szwed szuka regularnej gry, jednak tę niekoniecznie może otrzymać na Old Trafford.

Victor Lindelof
PressFocus Na zdjęciu: Victor Lindelof
  • Victor Lindelof chce regularnie meldować się na boisku
  • Szwed może odejść z Manchesteru United
  • W lecie jego otoczenie przeanalizuje dostępne opcje

Manchester United. Lindelof na razie nie mówi o zmianie barw

Victor Lindelof jest łączony z letnim transferem. Szwed przede wszystkim chce regularnie meldować się na boisku, co niekoniecznie udaje mu się pod dowództwem Erika ten Haga. Holenderski szkoleniowiec Manchesteru United ceni obrońcę i początkowo nie zamierzał się z nim rozstawać, jednak miał zmienić decyzję i wyrazić zgodę na zmianę klubowych barw przez 28-latka po zakończeniu tego sezonu.

Co na ten temat mówi sam bezpośrednio zainteresowany?

– Chcę grać, dlatego gram w piłkę nożną, ale na razie o tym nie myślę – tego lata przeanalizujemy sytuację i zobaczymy, co będzie dla mnie najlepsze.

Kontrakt wiążący Lindelofa z United jest ważny do 30 czerwca 2024 roku, a klub z Old Trafford ma możliwość przedłużenia umowy o 12 miesięcy. Jeżeli Czerwone Diabły będą chciały przyzwoicie zarobić na karcie zawodniczej 56-krotnego reprezentanta Szwecji, z pewnością rozważą opcję sprzedaży wychowanka Vasteras już w najbliższym okienku. Jednak w grę wchodzi także pozostanie defensora na Sir Matt Busby Road.

Komentarze