Obrońca Sportingu zaimponował w starciu z Arsenalem, Man Utd nie ma wątpliwości

Manchester United jest gotów włączyć się do walki o Goncalo Inacio. Obrońca Sportingu zaliczył świetny występ przeciwko Arsenalowi w Lidze Europy i zauroczył przedstawicieli Czerwonych Diabłów.

Goncalo Inacio
fot. PressFocus Na zdjęciu: Goncalo Inacio
  • Manchester United włączy się do walki o Goncalo Inacio
  • 21-letni Portugalczyk latem może opuścić Sporting
  • Klub oczekuje za niego około 35 milionów euro

Manchester United rusza po utalentowanego obrońcę

Priorytetem dla Manchesteru United na lato jest ściągnięcie nowego napastnika, ale władze nie zapominają również o wzmocnieniu defensywy. Wszystko wskazuje na to, że po sezonie szeregi Czerwonych Diabłów opuści Harry Maguire. Pomimo, że Anglik w ostatnich miesiącach niezbyt często pojawiał się na boisku, w jego miejsce do zespołu powinien trafić ktoś nowy.

Na celowniku Manchesteru United od dawna pozostawał Goncalo Inacio. Przedstawiciele klubu z Old Trafford śledzili jego ostatni występ z Arsenalem w Lidze Europy. 21-letni Portugalczyk zaimponował na tyle, że Czerwone Diabły zadeklarowały gotowość do włączenia się do walki o pozyskanie go do siebie. Wcześniej mówiło się o zainteresowaniu Liverpoolu i Tottenhamu.

Sporting ma nadzieję, że zarobi na swoim defensorze spore pieniądze. Portugalczycy oczekują minimum 35 milionów euro. Manchester United nie ma już wątpliwości, że Inacio jest warty tej kwoty i być może niebawem złoży ofertę.

Zobacz również:

Niewypał transferowy PSG chce wrócić do Hiszpanii
Fabian Ruiz

Ruiz niezadowolony w Paryżu, klub nie zrobi mu problemów? W trakcie zeszłorocznego lata Fabian Ruiz zamienił Napoli na Paris Saint-Germain za kwotę 23 milionów euro. O jego ewentualnym transferze do ekipy z europejskiej czołówki mówiło się już dużo wcześniej, natomiast do konkretów doszło dopiero w poprzednim roku. Hiszpan miał okazać się konkretnym wzmocnieniem środka pola

Czytaj dalej…

Komentarze