Nowe spekulacje na temat Smallinga

Chris Smalling
fot. PressFocus Na zdjęciu: Chris Smalling

Newcastle United zgodnie z oczekiwaniami jest aktywne w trakcie trwającego okienka transferowego. Jak na razie szeregi Srok wzmocnili Kieran Trippier i Chris Wood. Najnowsze doniesienia mediów sugerują, że na celowniku klubu z St. James Park znalazł się Chrios Smalling.

  • Chris Smalling stał sie prawdopodobnie kolejnym celem władz Newcastle United
  • Doświadczony zawodnik miałby wzmocnić ekipę Eddiego Howe’a w obronie
  • Obecna umowa piłkarza obowiązuje do końca czerwca 2023 roku

Doświadczony obrońca na celowniku Newcastle United

Newcastle United niedawno został przejęty przez nowych właścicieli. Klub z St. James Park przejął Arabski Fundusz Inwestycji Publicznych. Fakt, że piłkarze Newcastle w tej kampanii nie rozpieszczają kibiców, zajmując niską pozycję w ligowej tabeli, zmusza nowych sterników do przeprowadzania transferów. Tym samym trwają intensywne prace, mające na celu uratować ligowy byt.

Według informacji Teleradiostereo opierającego swoje wieści na doniesieniach SiamolaRoma.it na celowniku Srok znalazł się Chris Smalling. Angielski defensor aktualnie broni barw AS Roma. W przeszłości występował z kolei między innymi w Man Utd.

Zwolennikiem pozyskania Smallinga jest między innymi menedżer Newcastle Eddie Howe. Na dzisiaj jednak przed sternikami Newcastle sporo pracy, aby przekonać zawodnika do zmiany klubu. Anglik nie jest przekonany do tego, aby zasilić szeregi outsidera ligi angielskiej.

32-letni zawodnik w tym sezonie rozegrał łącznie 16 meczów, w których strzelił trzy gole. Smalling do teamu z Rzymu trafił w 2019 roku. Najpierw na wypożyczenie z Man Utd, a rok później już na zasadzie transferu definitywnego został zawodnikiem Romy. Dzisiaj rynkowa wartość zawodnika wynosi osiem milionów euro.

Czytaj więcej: Newcastle oficjalnie wzmocniło się kosztem Burnley

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. stycznia 2022 15:55.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze