Neymar ponownie łączony z wielkim powrotem do Barcelony

Cóż to byłoby za lato bez doniesień o możliwym powrocie Neymara do Barcelony? Brazylijczyk chce ponoć opuścić Paris Saint-Germain, a sami Francuzi są znacznie bardziej pokojowo nastawieni do negocjacji na temat odejścia gwiazdy.

Neymar
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Neymar
  • Neymara ponownie łączy się z powrotem do Barcelony
  • PSG jest skłonne zgodzić się na wypożyczenie z opcją wykupu, byle pozbyć się gwiazdy z listy płac
  • Blaugrana monitoruje sytuację, podobnie jak trzy wielkie kluby Premier League

Neymar chce wrócić do stolicy Katalonii – tysięczny odcinek niekończącej się sagi

Neymar opuścił Barcelonę niemal sześć lat temu. Od tamtej pory regularnie, co kilka miesięcy, powraca temat jego powrotu na Camp Nou. Często były to doniesienia wyssane z palca, a nieraz negocjacje torpedowało samo Paris Saint-Germain. Teraz sytuacja jest nieco inna.

Brazylijczyk, po ostatnich wydarzeniach, postawił sobie za priorytet odejście ze stolicy Francji. Ponadto sam klub nie zamierza stać mu na przeszkodzie. Mało tego, paryżanie są ponoć skłonni zgodzić się na wypożyczenie z opcją wykupu, czego wcześniej nie brali nawet pod uwagę. RMC Sport przekonuje, że sam 31-latek najchętniej wróciłby do Blaugrany. Operacja wydaje się jednak niemożliwa ze względu na finansową sytuację klubu, nawet jeśli ten zrezygnuje ze sprowadzenia Leo Messiego. Do tego Brazylijczykiem interesują się trzy inne zespoły, mające odmienny potencjał ekonomiczny: Manchester United, Chelsea i Newcastle.

Neymar rozegrał w tym sezonie 29 spotkań na wszystkich frontach. Zanotował w nich 18 bramek i 17 asyst.

Czytaj więcej: Chelsea chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, by zatrzymać Felixa.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze