Neymar łączony z gigantem Premier League

Neymar
fot. PressFocus Na zdjęciu: Neymar

Neymar niewykluczone, ze wkrótce zmieni barwy klubowe. Już wcześniej RMC Sport podało, że zawodnik nie czuje się doceniany w PSG. Tymczasem najnowsze wieści francuskich dziennikarzy sugerują, że Brazylijczyk może zakotwiczyć w jednym z klubów z Premier League.

  • Niepewny jest los Neymara, który ma jeszcze na trzy sezony ważną umowę z klubem z Paryża
  • RMC Sport twierdzi, że Brazylijczyk może kontynuować karierę w Premier League
  • Chętne na pozyskanie 30-latka mogą być takie ekipy jak Man Utd, czy Newcastle

Neymar następcą Ronaldo?

Neymar ma kontrakt ważny z mistrzami Francji do końca czerwca 2025 roku. Realny scenariusz zakłada jednak, że zawodnik nie wypełni tej umowy i niebawem rozstanie się z PSG.

Gdzie może kontynuować karierę Neymar? RMC Sport twierdzi, że najbardziej realny scenariusz na dzisiaj, to przeprowadzka do jednej z ekip z Premier League. Zawodnik jest podobno głównym celem Man UItd, gdyby z klubem rozstał się Cristiano Ronaldo.

Zobacz także:

Inną opcją dla Brazylijczyka mógłby być transfer do Newcastle United. Ekipa z St. James Park może pochwalić się ogromnym kapitałem finansowym, który mógłby przekonać Neymara do transferu. Kłopot w tym, że piłkarz nie chce zmieniać klubu na zaledwie kilka miesięcy przed startem mundialu w Katarze.

Neymar trafił do ekipy z Paryża w 2017 roku za 222 miliony euro. Wcześniej występował w FC Barcelonie. W ostatniej kampanii Brazylijczyk wystąpił w 28 spotkaniach, w których zdobył 13 bramek.

Czytaj więcej: Brazylijski gwiazdor może pożegnać się z PSG

Komentarze