Real Madryt uważnie przygląda się dwóm uczestnikom mundialu

Alphonso Davies
Obserwuj nas w
Pressfocus Na zdjęciu: Alphonso Davies

Mistrzostwa Świata to dla wielu klubów okazja do obserwacji najlepszych zawodników pod kątem ewentualnych transferów. Właśnie tym zajmują się obecnie wysłannicy Realu Madryt, który ma na oku wielu zawodników. W Katarze przygląda się przede wszystkim Alphonso Daviesowi i Youssoufie Moukoko.

  • Real Madryt ma już ambitny plan na letnie okienko transferowe
  • Królewscy przyglądają się uważnie Alphonso Daviesowi i Youssoufie Moukoko
  • Zdaniem hiszpańskich mediów klub postara się o ich pozyskanie latem

Real Madryt uważnie obserwuje piłkarzy na mundialu w Katarze

Real Madryt zmienił nieco swoje podejście do zimowego okienka transferowego. Sztab szkoleniowy zauważył, że w niektórych meczach zaczynają się pojawiać problemy w ofensywie, a stan zdrowia Karima Benzemy jest coraz bardziej wątpliwy. W tej sytuacji niewykluczone, że już zimą Królewscy postarają się jednak o poszerzenie kadry.

Los Blancos od dłuższego czasu przyglądają się dwóm piłkarzom, którzy obecnie wyjechali ze swoimi reprezentacjami na mundial do Kataru. Są to Alphonso Davies i Youssoufa Moukoko. Lewy obrońca reprezentacji Kanady od dłuższego czasu znajduje się na liście życzeń Królewskich. Davies wyrasta na jednego z najlepszych zawodników na swojej pozycji na świecie, a jego występy w barwach Bayernu w tym sezonie robią wrażenie. 

Moukoko natomiast to okazja zarówno pod względem sportowym, jak i finansowym. Napastnik nie zdecydował się przedłużyć umowy z Borussią Dortmund i latem stanie się wolnym zawodnikiem. Największą ochotę na pozyskanie go wykazywała do tej pory FC Barcelona. Wygląda na to, że Duma Katalonii będzie musiała stoczyć o niego bój właśnie z Realem Madryt. Takie też informacje przekazali dziennikarze Sportu. Obie operacje przewidziane byłyby jednak na lato.

Komentarze