Liverpool celuje w transfer pomocnika Brighton

Moises Caicedo
Pressfocus Na zdjęciu: Moises Caicedo

Jeszcze przed zamknięciem letniego okienka transferowego pojawiły się doniesienia o zainteresowaniu Liverpoolu pomocnikiem Brighton – Moisesem Caicedo. The Reds cały czas monitorują jego sytuację i zdaniem dziennikarzy z portalu Footballinsider247.com postarają się przy najbliższej okazji o jego transfer.

  • Największą bolączką Liverpoolu w tym sezonie jest środek pola
  • Klub sprowadził latem Arthura, jednak jak na razie Brazylijczyk jest kompletnym niewypałem
  • Media donoszą, że Liverpool chciałby w najbliższej przyszłości sprowadzić z Brighton Moisesa Caicedo

Młody Ekwadorczyk robi w Premier League furorę

Największe problemy Liverpoolu w tym sezonie wiążą się ściśle z brakami w środku pola. Z powodu urazu pierwsze kolejki Premier League opuścił Thiago, a uraz wykluczył z gry również Jordana Hendersona. Jak na razie kompletnym niewypałem okazał się transfer Arthura, który rozgrywa spotkania z młodzieżowa drużyną Liverpoolu by osiągnąć odpowiednią formę fizyczną. 

Latem klub uważnie obserwował Moisesa Caicedo z Brighton, a nawet zapytał o jego cenę. Mewy nie były jednak zainteresowane sprzedażą Ekwadorczyka. Minęło kilka tygodni, a The Reds kontynuują starania mające na celu sprowadzenie 20-latka na Afield. Takie informacje przekazali dziennikarze portalu Footballinsider247.com.

Caicedo nie zdążył jeszcze rozegrać zbyt wielu meczów dla Brighton, a już przykuł uwagę topowych europejskich klubów. Młody Ekwadorczyk w tym sezonie jest jednym z najważniejszych zawodników Mew, a od jego nazwiska ustalanie wyjściowego składu zaczyna Roberto de Zerbi.

Komentarze