Gwiazda gotowa na odejście z Lazio. Klub rozważy oferty transferowy

Sergej Milinković-Savić co okienko transferowe jest łączony z opuszczeniem Lazio. Jednak teraz faktycznie może do tego dojść. Dziennikarze "Sky Sports Italia" informują, że serbski pomocnik podjął już decyzję, a stołeczny klub go wycenił.

Sergej Milinković-Savić
PressFocus Na zdjęciu: Sergej Milinković-Savić
  • Sergej Milinković-Savić podjął ważną decyzję nt. przyszłości
  • Serbski pomocnik jest gotowy opuścić latem Lazio
  • Stołeczny klub wycenił zawodnika na 30 milionów euro

Sergej Milinković-Savić opuści latem stolicę Włoch?

Jak donoszą dziennikarze “Sky Sports Italia”, Sergej Milinković-Savić zdecydował się opuścić po sezonie Lazio. Piłkarz poinformował już o swojej decyzji władze stołecznego klubu. Popularni “Biancocelesti” na czele z właścicielem Claudio Lotito wycenili serbskiego pomocnika. Oczekują latem ofert transferowych w wysokości 30 milionów euro.

Sergej Milinković-Savić praktycznie co okienko był łączony z opuszczeniem Lazio. Serb do spółki ze swoim agentem, Mateją Keżmanem, badali potencjalne ruchy, jednak zawsze decydowali się na pozostanie. Tego lata 28-latek w końcu ma zmienić barwy klubowe.

Urodzony w Hiszpanii serbski pomocnik był przez wiele sezonów gwiazdą Lazio. W obecnej kampanii rozegrał 45 spotkań w koszulce “Biancocelestich”. W tym czasie zdobył dziewięć bramek oraz zanotował osiem asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia 28-latka na 60 milionów euro.

Sprawdź także: Totti popiera potencjalnego następcę Spallettiego. “Byłby to doskonały wybór”

Komentarze