Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. Grzegorz Wajda

Milik kolejnym celem Atletico

Według informacji CalcioNews24 na celowniku Atletico Madryt znalazł się Arkadiusz Milik. Wychowanek Rozwoju Katowice w szeregach ekipy ze stolicy Hiszpanii miałby zastąpić Antoine’a Griezmanna, który najpewniej po zakończeniu rozgrywek pożegna szeregi teamu z Madrytu.

Czytaj dalej…

W ostatnim czasie media nie tylko we Włoszech spekulowały, że Lorenzo Insigne może pożegnać szeregi Azzurrich. Podobno reprezentant Włoch znalazł się w kręgu zainteresowania Atletico. Jak się jednak okazuje to nie jedyny piłkarz Napoli łączony z grą w hiszpańskiej drużynie.

Milik także znajduje się w orbicie zainteresowania hiszpańskiego klubu. Warto jednak zaznaczyć, że Aurelio De Laurentiis nie myśli o sprzedaży reprezentanta Polski, który w tej kampanii imponuje skutecznością na włoskich stadionach. Chyba że na horyzoncie pojawiłaby się naprawdę atrakcyjna oferta.

Reprezentant Polski w tej kampanii zdobył 19 bramek, licząc wszystkie rozgrywki, z czego 16 w ramach włoskiej ekstraklasy. Rynkowa wartość urodzonego w Tychach piłkarza szacowana jest na 35 milionów euro.


Komentarze