Rośnie zainteresowanie młodym Brazylijczykiem. Włoski gigant włączył się do gry

Gabriel Moscardo nie może narzekać na brak zainteresowania. Jak informowały wcześniej media, 18-latek znalazł się na celowniku Liverpoolu oraz Chelsea. Teraz "Sky Sport Italia" donosi, że do walki o zawodnika Corinthians włączył się Milan.

Gabriel Moscardo
Obserwuj nas w
IMAGO / TheNews2 Na zdjęciu: Gabriel Moscardo
  • Gabriel Moscardo wzbudza spore zainteresowanie
  • 18-latek ostatnio był łączony z Liverpoolem oraz Chelsea
  • Teraz do walki o Brazylijczyka włączył się Milan

AC Milan interesuje się Gabrielem Moscardo

Gabriel Moscardo wzbudza ogromne zainteresowanie wśród europejskich elit. Dziennikarze “Sky Sport Italia” zdradzili, że 18-letni zawodnik znalazł się w kręgu zainteresowań AC Milanu. Jednak “Rossoneri” to nie jedyny klub z najwyższej półki, który przygląda się Brazylijczykowi.

Wychowanek Corinthians wcześniej był łączony z Liverpoolem oraz Chelsea. Cena transferu Gabriela Moscardo może oscylować w granicach 25 milionów euro, co dla angielskich potentatów nie powinno stanowić problemu. Jednak tego samego nie można powiedzieć o Milanie, który nie dysponuje takim budżetem, aby pozwolić sobie na taki wydatek.

Gabriel Moscardo w barwach seniorskiej zespołu Corinthians rozegrał do tej pory 23 spotkania. Tyle występów wystarczyło, aby zwrócić na siebie uwagę tak wielkich marek.

Sprawdź także: Zainteresowanie Kruniciem nie maleje. Czy Milan w końcu przyjmie ofertę?

Komentarze