Milan kontynuuje negocjacje z Club Brugge ws. pomocnika

Charles De Ketelaere
fot. PressFocus Na zdjęciu: Charles De Ketelaere

AC Milan zaczął rozmowy z Club Brugge w sprawie transferu z udziałem Charlesa De Ketelaere. Najnowsze doniesienia CalcioMercato.com sugerują, że Rossoneri są gotowi zaoferować za zawodnika 30 milionów euro plus pięć milionów euro w formie bonusów.

  • AC Milan pracuje nad wzmocnieniem ofensywy
  • CalcioMercato.com podało, że Rossoneri złożą kolejna ofertę Club Brugge za Charlesa De Ketelaere
  • Włoski klub ma byc gotowy zapłacić 30 milionów euro za 21-latka

Belgijski talent blisko Milanu

AC Milan w trakcie sezonu 2022/2023 będzie bronił Scudetto. Jednocześnie mediolańczycy będą rywalizować w Lidze Mistrzów, co sprawia, że włoska ekipa potrzebuje wzmocnień, aby móc swobodnie grac na kilku frontach.

Według informacji CalcioMercato.com ekipa ze Stadio San Siro złożyła kolejną propozycję Club Brugge, chcąc pozyskać Charlesa De Ketelaere. Tym razem Rossoneri zaoferowali 30 milionów euro, licząc jednocześnie, że dodatkowe pięć milionów euro w formie bonusów może skusić klub z Belgii.

Zobacz także:

Wcześniej światło dzienne ujrzały wieści, że Club Brugge odrzuciło dwie propozycje mistrzów Serie A. Ostatnia oferta Milanu opierała się na 27 milionach euro plus premie.

Jasne jest, że De Ketelaere uzgodnił już z mediolańską ekipą warunki indywidualnej umowy. 21-latek zgodził się na pięcioletni kontrakt, odrzucając jednocześnie propozycję Leeds United.

De Ketelaere ma na swoim koncie 78 występów w lidze belgijskiej, w których strzelił 18 goli. Jednocześnie na koncie zawodnika jest już osiem meczów w reprezentacji Belgii.

Czytaj więcej: Milan straci gwiazdę? Chelsea gotowa zapłacić wielkie pieniądze

Komentarze