Milan bliski sprowadzenia nowego defensora. Zostały ostatnie szczegóły

Juan Miranda prawdopodobnie już w styczniu zostanie nowym zawodnikiem Milanu. Gianluca Di Marzio poinformował, że w najbliższym czasie "Rossoneri" z otoczeniem zawodnika dopną wszystkie ostatnie szczegóły kontraktu.

Juan Miranda
Obserwuj nas w
IMAGO / xDAXxImagesx / NurPhoto Na zdjęciu: Juan Miranda
  • Szeregi Milanu już w styczniu może zasilić nowy defensor
  • “Rossoneri” są na dobrej drodze, aby sprowadzić Juana Mirandę z Realu Betis
  • Wkrótce dojdzie do spotkania władz klubu z otoczeniem Hiszpana

Juan Miranda wybierze Milan?

AC Milan od dłuższego czasu wykonuje prace nad transferami. Jednym z pierwszych zimowych wzmocnień ma być Juan Miranda. Gianluca Di Marzio przekazał, że “Rossoneri” są na dobrej drodze, aby podpisać kontrakt z lewym obrońcą, który obecnie broni barw Realu Betis.

W ciągu najbliższych godzin władze mediolańskiego klubu spotkają się z otoczeniem 23-latka. Tematem rozmów będzie kontrakt piłkarza. Włoski dziennikarz przekazał również, że między stronami zostało do dopięcia tylko kilka ostatnich szczegółów.

POLECAMY TAKŻE

Juan Miranda w zespole Stefano Piolego będzie pełnił rolę zmiennika Theo Hernandeza. Przez pierwszą rundę sezonu “Rossoneri” nie mieli alternatywy na lewej obronie. W przypadku absencji Francuza na tej pozycji występował Alessandro Florenzi, nominalny prawy defensor.

Wychowanek Barcelony w obecnie trwającym sezonie rozegrał 10 spotkań na boiskach hiszpańskiej La Ligi. W tym czasie udało mu się zaliczyć jedną asystę.

Sprawdź także: Marcin Bułka na liście życzeń włoskiego giganta. Ma zastąpić ulubieńca kibiców

Komentarze