Miedź sfinalizowała przemyślany transfer, wzmocnienie środka pola

Kamil Drygas
fot. PressFocus Na zdjęciu: Kamil Drygas

Miedź Legnica nie składa broni w walce o utrzymanie się w elicie. Beniaminek PKO Ekstraklasy tej zimy robi wszystko, co w jego mocy, aby uratować się przed spadkiem. W środę 25 stycznia 2023 roku poinformował o pozyskaniu kolejnego nowego zawodnika.

  • Kamil Drygas został nowym zawodnikiem Miedzi Legnica
  • Doświadczony pomocnik związał się z nowym pracodawcą umową do 2026 roku
  • O miejsce w składzie będzie rywalizował między innymi z Szymonem Matuszkiem i Chuką

Kamil Drygas wzmocnił Miedź Legnica

Miedź Legnica przed startem drugiej części sezonu ligowego jest w złym położeniu, plasując się na ostatniej pozycji w tabeli. Na koncie ekipy Grzegorza Mokrego jest obecnie tylko 12 punktów. Mimo wszystko legniczanie mają zamiar utrzymać się w elicie, pracując intensywnie nad wzmocnieniami.

Jak na razie szeregi Miedzi wzmocnili między innymi Andrzej Niewulis, czy Giannis Masouras. Piątym nowym zawodnikiem legnickiej ekipy został Kamil Drygas. Doświadczony pomocnik związał się z Miedzią kontraktem do końca czerwca 2026 roku.

“Doświadczony w piłkarskiej elicie i europejskich pucharach piłkarz wzmacnia środek pola naszej drużyny. Posiada silne uderzenie z dystansu, dobrze gra w powietrzu i odnajduje się przy stałych fragmentach gry” – brzmi komunikat na temat transferu Drygasa na oficjalnym profilu na Twitterze.

31-latek w tym sezonie wystąpił łącznie w dwunastu meczach PKO Ekstraklasy. Ponadto na koncie Drygasa jest jedno spotkania w Fortuna Pucharze Polski. W swoim piłkarskim CV zawodnik może pochwalićsię triumfem w krajowym pucharze i Superpucharze Polski.

Czytaj więcej: Były piłkarz Wisły Kraków wraca do Ekstraklasy. Przechodzi testy medyczne w Warcie

Komentarze