Marsylia stoczy walkę z Tottenhamem? Stawką miałby być młody Anglik

Samuel Iling-Junior wzbudza ogromne zainteresowanie. Anglik ostatnio był łączony z Tottenhamem. Teraz do walki o zawodnika Juventusu dołączył Olympique Marsylia - donosi "calciomercato.com".

Samuel Iling-Junior
Obserwuj nas w
IMAGO / Marco Canoniero Na zdjęciu: Samuel Iling-Junior
  • Olympique Marsylia wykazała zainteresowanie Samuelem Ilingiem-Juniorem
  • Francuzi jednak będą musieli stoczyć walkę z Tottenhamem o Anglika
  • Juventus jest gotowy sprzedać skrzydłowego już w styczniu

Samuel Iling-Junior stanie przed trudnym wyborem

Zbliżające się okienko transferowe będzie niezwykle ważne dla kariery Samuela Ilinga-Juniora. Juventus dał zielone światło Anglikowi w poszukiwaniu nowego klubu, a sam zawodnik szybko wzbudził zainteresowanie Tottenhamu Hotspur. “Koguty” przeprowadziły już rozmowy ze “Starą Damą” i poznały nawet wycenę 20-latka.

POLECAMY TAKŻE

Jak się okazuje, Spurs nie są jedynym klubem, który interesuje się Samuelem Ilingiem-Juniorem. Do walki o podpis angielskiego skrzydłowego dołączył Olympique Marsylia. Francuzi jednak nie są w stanie spełnić finansowych oczekiwań Juventusu, dlatego spróbują negocjować z nimi cenę.

Samuel Iling-Junior w obecnie trwającym sezonie rozegrał cztery spotkania w trykocie “Bianconerich”. W tym czasie udało mu się zaliczyć jedną asystę. Portal “Transfermarkt” wycenia młodzieżowego reprezentanta Anglii na 9 mlionów euro.

Sprawdź także: Doświadczony bramkarz na dłużej w Tottenhamie

Komentarze