Manchester United wzmocni się kosztem Juventusu? Olbrzymia oferta w przygotowaniu

Manchester United planuje poważne zmiany w defensywie. Celem jest sprowadzenie obrońcy z najwyższej półki. Na szczycie listy życzeń znajduje się zawodnik Juventusu.

Gleison Bremer
Obserwuj nas w
fot. SOPA Images Limited / Alamy Na zdjęciu: Gleison Bremer
  • Manchester United musi latem zastąpić odchodzącego Raphaela Varane’a
  • Czerwone Diabły marzą o sprowadzeniu Gleisona Bremera
  • Juventus rozważy oferty w wysokości około 70 milionów euro

Bremer na celowniku Manchesteru United

Manchester United zamierza latem rozstać się z Raphaelem Varanem, którego wygasająca umowa nie zostanie przedłużona. Francuz zarabia olbrzymie pieniądze, które są niewspółmierne do tego, co oferuje na boisku. Choć Erik ten Hag traktuje go jako ważny element defensywy, latem Czerwone Diabły rozejrzą się za nowym liderem tej formacji.

W mediach pojawia się wiele nazwisk, natomiast absolutnym numerem jeden Manchesteru United jest obecnie Gleison Bremer. Zawodnik Juventusu to podpora tej drużyny, więc sprowadzenie go nie będzie łatwe. Stara Dama oczywiście preferuje kontynuowanie współpracy ze swoim defensorem, ale ma świadomość, że jego sprzedaż poprawiłaby sytuację finansową. Rozważy oferty w okolicach 70 milionów euro.

POLECAMY TAKŻE

Manchester United nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, natomiast wiele wskazuje na to, że ruszy latem po Brazylijczyka. W trakcie zimowego okienka nie przeprowadzono żadnego transferu gotówkowego, tak aby mieć większe fundusze do wydania po sezonie. Kwota oczekiwana przez Juventus nie powinna odstraszyć angielskiego giganta.

Komentarze