Manchester United wycenił Sancho. Promocji nie będzie

Jadon Sancho zimą zakończy swoją przygodę z Manchesterem United. Klub wycenił Anglika i oczekuje za niego naprawdę dużych pieniędzy.

Jadon Sancho
Obserwuj nas w
fot. Imago/Ricardo Larreina Na zdjęciu: Jadon Sancho
  • Jadon Sancho zimą odejdzie z Manchesteru United
  • Czerwone Diabły chcą zarobić na Angliku duże pieniądze
  • W grę wchodzi transfer definitywny oraz wypożyczenie

Man Utd nie pójdzie nikomu na rękę

Na początku sezonu Jadon Sancho popadł w otwarty konflikt z Erikiem ten Hagiem, podważając jego publiczną wypowiedź. Żadna ze stron się nie ugięła, w efekcie czego menedżer odsunął skrzydłowego od kadry meczowej, a nawet treningów z drużyną. Nie ulega wątpliwościom, że dla ratowania kariery Anglik ma jedno wyjście – zimą musi opuścić Old Trafford.

Zainteresowane ekipy chcą wykorzystać nieciekawą sytuację. Manchester United jest gotowy sprzedać swojego zawodnika, natomiast nie zamierza robić tego po promocyjnej cenie. W przypadku transferu definitywnego chodzi o kwotę minimum 50 milionów funtów. W grę wchodzi również wypożyczenie, natomiast potencjalny pracodawca 23-latka musiałby opłacać większość jego wynagrodzenia, a ponadto zapłacić kwotę dodatkową.

Trudno przewidzieć, który klub zgodzi się na takie warunki. Dotychczas Sancho był łączony z Borussią Dortmund, Juventusem i ekipami z Arabii Saudyjskiej.

Zobacz również: Zieliński o swojej postawie w reprezentacji: nie brakuje mi prawie niczego

Komentarze