Manchester United przeprowadził rozmowy z kandydatami na następcę ten Haga

Manchester United może latem czekać rewolucja kadrowa, mając na względzie to, że w klubie pojawił się ostatnio nowy udziałowiec. Zanim jednak do niej dojdzie, to realny scenariusz zakłada, że Erik ten Hag zostanie zastąpiony przez nowego menedżera. Wieści w sprawie przekazał serwis CaughtOffside.

Erik ten Hag
Obserwuj nas w
fot. Imago / Martin Rickett Na zdjęciu: Erik ten Hag
  • Można zakładać, że latem Manchester United zdecyduje się na zmianę menedżera
  • CaughtOffside przekazał, że władze klubu przeprowadzili ostatnio rozmowy z dwoma kandydatami na następcę Erika ten Haga
  • Helenderski trener ma umowę ważną z angielską ekipą do końca czerwca 2025 roku

Erik ten Hag może zostać latem zwolniony

Manchester United celuje w tej kampanii w lidze angielskiej w miejsce premiowane grą w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Niemniej ambicje władz Czerwonych Diabłów ogólnie sięgają znacznie wyżej. Możliwe, że większe cele będzie miał realizować nowy menedżer.

Erik ten Hag ma kontrakt ważny z klubem z Old Trafford do końca czerwca 2025 roku. Niewykluczone jednak, że Holender pożegna się z Man Utd już latem tego roku.

Tymczasem serwis CaughtOffside przekazał, że władze przedstawiciele Premier League przeprowadzili rozmowy już z dwoma trenerami, mogącymi zastąpić ten Haga. Manchester United skontaktował się w tej sprawie z Julenem Lopeteguim oraz Antonio Conte, chcąc ocenić ich jako potencjalnych kandydatów.

Zawodnicy Czerwonych Diabłów plasują się aktualnie na szóstym miejsce w tabeli Premier League. Legitymują się bilansem 38 punktów. Man Utd do czwartej Aston Villi traci obecnie 10 oczek.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze