Manchester United ma plan na transfer Lautaro Martineza

Według najnowszych doniesień brytyjskich mediów, Manchester United przygotował plan, aby latem sprowadzić Lautaro Martineza. Czerwone Diabły chcą zaoferować Interowi Mediolan gotówkę oraz jednego zawodnika, aby spełnić oczekiwania Włochów.

Lautaro Martinez
PressFocus Na zdjęciu: Lautaro Martinez
  • Manchester United szuka nowego napastnika
  • Wout Weghorst nie spełnił oczekiwań na Old Trafford
  • Czerwone Diabły zagięły parol na Lautaro Martineza

Lautaro Martinez latem zasili Manchester United?

Po gorzkim pożegnaniu z Cristiano Ronaldo w zeszłym roku, nowa “dziewiątka” będzie priorytetem Manchesteru United w nadchodzącym okienku transferowym. Wypożyczony Wout Weghorst nie sprawdził się w oczach Erika ten Haga i po sezonie opuści Old Trafford.

Manchester United od dłuższego czasu interesuje się Victorem Osimhenem z Napoli, ale wyciągnięcie Nigeryjczyka z Kampanii może być niezwykle trudne. Azzurri niechętnie podchodzą do tematu sprzedaży swojej gwiazdy, a ponadto oczekuje oferty na ponad sto milionów euro.

W związku z tym już kilka dni temu pojawiły się spekulacje, że w takiej sytuacji Manchester United swoje starania skupi na Lautaro Martinezie z Interu Mediolan. Nerazzurri oczekują za Argentyńczyka 80 mln euro. Według mediów Czerwone Diabły nie chcą płacić Włochom całej kwoty w gotówce, dlatego chcą zaproponować Anthony’ego Martiala w rozliczeniu oraz dołożyć około 40 mln euro.

Zobacz również: Ten Hag komentuje gorszą formę Man Utd. “Wszystko dalej jest w naszych rękach”

Komentarze