Manchester United chce zatrzymać rezerwowego do lata

Aaron Wan-Bissaka
PressFocus Na zdjęciu: Aaron Wan-Bissaka

Aaron Wan-Bissaka najprawdopodobniej zostanie w Manchesterze United przynajmniej do lata. Czerwone Diabły nie chcą pozbywać się zimą swojego defensora mimo, iż 25-latek nie może liczyć na regularne występy.

  • Wan-Bissaka może zostać w Manchesterze United
  • Romano informuje, że Anglik nie odejdzie zimą
  • Czerwone Diabły chcą przedłużyć kontrakt z Dalotem

Wan-Bissaka jednak zostanie na Old Trafford

Aaron Wan Bissaka nie może liczyć na regularne występy pod wodzą Erika ten Haga. Prawy obrońca jest zazwyczaj pomijany przez holenderskiego menedżera przy wyborze składu, a na swoim koncie ma zaledwie sześć występów w tym sezonie Premier League oraz dwa w Pucharze Ligi Angielskiej.

Kiepska sytuacja Wan-Bissaki sprawiła, że obrońca Manchesteru United od kilku tygodni był łączony z odejściem z Old Trafford. Anglik był wymieniany między innymi wśród potencjalnych wzmocnień Wolverhampton, Crystal Palace czy West Ham United.

Fabrizio Romano, znany ekspert transferowy, donosi jednak, że Wan-Bissaka prawdopodobnie zostanie w Manchesterze United co najmniej do końca obecnego sezonu, mimo zainteresowania ze strony innych klubów. Wydawało się, że jego odejście z Old Trafford jest niemal przesądzone, ale okazuje się, że angielski klub ma zupełnie inne plany.

Jak dodaje Fabrizio Romano, Manchester United pracuje także nad przedłużeniem kontraktu z Diogo Dalotem. Jego umowa wygasa w czerwcu przyszłego roku, ale Czerwone Diabły wolą uniknąć sytuacji, w której zostaną postawieni pod ścianą i chcą szybciej zabezpieczyć przyszłość defensora.

Zobacz również: Mecz Premier League na moment przerwany. Nad stadionem pojawił się dron

Komentarze