Manchester City wciąż czeka na kluczową decyzję pomocnika

Fabrizio Romano poinformował, że Manchester City wciąż czeka na decyzję Ilkaya Guendogana względem dalszej gry. Latem wygasa kontrakt Niemca, a pomocnika kusi FC Barcelona.

Ilkay Guendogan
Pressfocus Na zdjęciu: Ilkay Guendogan
  • Ilkay Gundogan wciąż nie zdecydował, czy przedłuża kontrakt z Manchesterem City, czy przechodzi do FC Barcelony
  • Niemiec jest od kilku tygodni kuszony przez przedstawicieli Dumy Katalonii
  • Włodarze Manchesteru City zaczynają się już irytować jego zwłoką

Ilkay Gundogan w obliczu ważnej decyzji

FC Barcelona od wielu tygodni stara się o pozyskanie Ilkaya Gundogana. Kontrakt Niemca z Manchesterem City wygasa wraz z końcem sezonu. Jeśli nie zdecyduje się go przedłużyć, Duma Katalonii będzie mogła pozyskać go za darmo. Zależy jej na tym mocno, bo sytuacja finansowa klubu nie pozwala na razie na przeprowadzanie transferów gotówkowych. 

32-latek mocno waha się nad przedłużaniem umowy z Obywatelami, co oznaczałoby dla niego niemal na pewno perspektywę gry dla The Citizens do końca kariery. Zawodnik ma w sobie chęć do poszukania nowych wyzwań, jednak w obecnym klubie może liczyć na dużo lepsze wynagrodzenie, aniżeli w Azulgranie

Przedstawiciele Manchesteru City są już lekko poirytowani niezdecydowaniem zawodnika, który reprezentuje barwy klubu już od 2016 roku. Guendogan jest po wstępnej rozmowie z Xavim, który jest głównym zwolennikiem jego przenosin. Czas gra w tej sytuacji na niekorzyść Obywateli.

Czytaj dalej: Kapitan Manchesteru City coraz bliżej FC Barcelony

Komentarze