Man Utd gotowy na sprzedaż gwiazdy, ale pod jednym warunkiem

Cristiano Ronaldo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo to jeden z tych zawodników Man Utd, który nie może być pewny swojej przyszłości. Od dłuższego czasu w mediach pojawiają się sprzeczne wieści na temat Portugalczyka. ESPN twierdzi, że 37-latem może zmienić barwy klubowe, ale pod jednym warunkiem.

  • Wciąż niejasna jest przyszłość Cristiano Ronaldo
  • ESPN podaje, że Portugalczyk jest otwarty na zmianę klubu. Tymczasem konkretny warunek stawiają działacze angielskiej ekipy
  • Man Utd może rozstać się z 37-latkiem, jeśli znajdzie się chętny, który przejmie na swoje barki wynagrodzenie piłkarza

Ronaldo wkrótce w nowym klubie?

Cristiano Ronaldo wrócił do Man Utd w 2021 roku. Celem odzyskania zawodnika przez sterników Czerwonych Diabłów było wywalczenie miejsca premiowanego grą w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Ostatecznie nie udało się tego planu wykonać ekipie z Old Trafford, więc pojawiły się wątpliwości, czy weteran będzie nadal reprezentował barwy Man Utd.

Najnowsze informacje ESPN sugerują, że klub z Old Trafford może być gotowy sprzedać piłkarza, ale pod warunkiem, że znajdzie się chętny, który przejmie wynagrodzenie Ronaldo. Odnotujmy, że zawodnik może liczyć na apanaże w wysokości 500 tysięcy funtów tygodniowo.

Zobacz także:

Niedawno światło dzienne ujrzały wieści, że Portugalczyk jest otwarty na zmianę pracodawcy w trakcie trwającego okna transferowego. Nawet miał poprosić swojego menedżera o znalezienie nowego klubu. Niemniej Manchester United ma inne spojrzenie na sprawę, nie biorąc pod uwagę sprzedaży Ronaldo.

W ostatniej kampanii zawodnicy Czerwonych Diabłów zajęli szóste miejsce na koniec rozgrywek Premier League. Reprezentant Portugalii wystąpił łącznie w 38 spotkaniach, notując w nich 24 trafienia. Ogólnie Ronaldo w koszulce Man Utd zdobył jak na razie 142 bramki.

Czytaj więcej: Matthaus: transfer Ronaldo do Bayernu byłby sexy

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 7 sierpnia 2022 14:59.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze