Man City złożył kuszącą ofertę Realowi Madryt

Raheem Sterling
fot. PressFocus Na zdjęciu: Raheem Sterling

Manchester City według informacji dziennika AS zaoferował Raheema Sterlinga władzom Realu Madryt. Reprezentant Anglii ma kontrakt ważny z klubem z Etihad Stadium do końca czerwca 2023 roku. Realny scenariusz zakłada jednak, że po ostatnich wzmocnieniach mistrzów Premier League piłkarz zmieni pracodawcę.

  • Manchester City po ostatnich wzmocnieniach musi nieci uszczuplić kadrę
  • Angielski klubu poważnie bierze pod uwagę rozstanie z Raheemem Sterlingiem
  • AS twierdzi, że gigant Premier League zaoferował piłkarza Realowi Madryt

Sterling zamieni Man City na Real Madryt?

Manchester City jest już pewny tego, że w kolejnej kampanii barwy tej ekipy będą reprezentować Erling Haaland oraz Julian Alvarez. Taki stan rzeczy sprawia, że tacy zawodnicy jak Raheem Sterling, czy Gabriel Jesus będą musieli szukać nowych klubów.

Angielski zawodnik trafił na Etihad Stadium w 2015 roku z Liverpoolu za ponad 63 miliony euro. Sterling wygrał z Man City przede wszystkim cztery razy mistrzostwo Anglii i Puchar Anglii. Niewykluczone, że w kolejnym sezonie piłkarz będzie występował już w nowej ekipie.

AS sugeruje, że władze Obywateli zaoferowali Sterlinga przedstawicielom Realu Madryt. Angielski klub ma jednocześnie nadzieję, że Królewscy po braku porozumienia z Kylianem Mbappe skuszą się na 27-latka z jamajskimi korzeniami.

Tajemnica Poliszynela jest, że Sterling chce zmienić klub. Jednocześnie zawodnik chce trafić do drużyny z ambitnymi planami, która może mu dać możliwość regularnej gry. Angielski skrzydłowy ma zamiar za wszelką cenę znaleźć się w kadrze drużyny narodowej na jesienny mundial w Katarze.

Sterling w ostatniej kampanii rozegrał 47 meczów, notując w nich 17 trafień. Rynkowa wartość piłkarza wynosi 85 milionów euro.

Czytaj więcej: Europejscy giganci chcą reprezentata Chorwacji

Komentarze