Man City blisko rezygnacji z transferu obrońcy z Brighton

Marc Cucurella
fot. PressFocus Na zdjęciu: Marc Cucurella

Man City według najnowszych doniesień mediów może nie sfinalizować transferu z udziałem Marka Cucurelli. Wpływ na to mają oczekiwania finansowe za piłkarze ze strony Brighton Howe & Albion.

  • Marc Cucurella może ostatecznie nie trafić do Man City
  • Powodem są rozbieżności finansowe między obiema stronami
  • Nowe wieści na temat zawodnika przekazał The Athletic

Man City obejdzie się smakiem?

Man City uważał pozyskanie Marka Cucurelli za jednej z głównych celów w trakcie trwającego okna transferowego. Hiszpan miał wzmocnić aktualnych mistrzów Premier League na boku defensywy.

The Athletic podaje natomiast, że transakcja ostatecznie może nie zostać sfinalizowana. Man City jest gotowy przeznaczyć na transakcję ponad 47 milionów euro (40 milionów funtów). Tymczasem decydenci Mew oczekują za zawodnika blisko 60 milionów euro (50 milionów funtów).

Zobacz takze:

W związku z powyższym przedstawiciele Obywatele są bardzo blisko podjęcia decyzji o zrezygnowaniu z transferu. Mimo że Cucurella dzisiaj byłby bardzo potrzebną postacią w Man City.

24-latek w zeszłym sezonie wystąpił w 35 meczach, notując w nich jedno trafienie. Aktualny kontrakt zawodnika z klubem z Etihad Stadium obowiązuje do końca czerwca 2026 roku.

Czytaj więcej: Guardiola głodny sukcesu w Lidze Mistrzów. “Udział w finale był zaszczytem”

Komentarze