Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Maddison nie zwraca uwagi na doniesienia o transferze do Man Utd

Cały czas niejasna jest przyszłość Jamesa Maddisona, który już od kilku tygodni przez przedstawicieli środków masowego przekazu łączony jest z przeprowadzką do Manchesteru United. Zawodnik Leicester City w ostatniej rozmowie ze Sky Sports stwierdził jednak, że plotki na jego temat nie robią na nim żadnego wrażenia.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że młodzieżowy reprezentant Anglii trafił do ekipy z King Power Stadium w 2018 roku z Norwich City. W swoim pierwszym sezonie w Premier League zawodnik zaliczył siedem trafień i siedem asyst w 36 spotkaniach.

22-latkowi udało się też wypracować aż 100 szans swoim kolegom z drużyny na zdobycie bramki, co było najlepszy, tego typu osiągnięciem w całej angielskiej ekstraklasie w trakcie kampanii 2018/2019.

– Plotki na temat mojej przyszłości i łączenia mnie z innymi klubami nie robią nam mnie wrażenie – mówił Maddison w rozmowie ze Sky Sports.

– Już jako 17-latek, gdy zaliczyłem pięć meczów w barwach Coventry czytałem na ekranie swojego telefonu, że mogę trafić do Tottenhamu, czy Liverpoolu – kontynuował piłkarz.

– Różne plotki transferowe na swój temat trzeba traktować w kategorii komplementów. Mnie w każdym razie w żadnym stopniu nie rozprasza to, że ludzie mówią o mnie w pochlebnych słowach – skwitował zawodnik.


Komentarze