Dejan Lovren
Dejan Lovren fot. Elena Rusko / Sputnik/ Hepta / Sport Pictures

Lovren dołączy do Bayeru?

Według doniesień niemieckiego Sport Bildu na celowniku Bayeru Leverkusen znajduje się Dejan Lovren. Klub z Bay Arena szuka wzmocnień do defensywy, chcąc zyskać zawodnika mogącego być alternatywą dla Jonathana Taha. Idealnym rozwiązaniem wydaje się reprezentant Chorwacji.

Czytaj dalej…

Wicemistrz świata z minionego roku ma kontrakt ważny z Liverpoolem FC do 2021 roku. Warto jednak zaznaczyć, że w szeregach The Reds piłkarz nie ma szans na regularne występy, co sprawia, że otrzyma zgodę na szukanie nowego klubu.

Możliwe, że Lovren trafi do Bayeru na wypożyczenie, za które przedstawiciel niemieckiej ekstraklasy miałby zapłacić trzy miliony euro.

Niemiecka ekipa w obronie może aktualnie liczyć tylko na Aleksandara Dragovicia, który może być zmiennikiem dla podstawowych piłkarzy tej formacji. Tin Jedvaj po różnych nieporozumieniach z trenerem Peterem Boszem zdecydował się na przeprowadzkę do FC Augsburga na zasadzie wypożyczenia.

Przypomnijmy, że Bayer w poprzedniej kampanii miał najwięcej straconych bramek (52), biorąc pod uwagę osiem najlepszych drużyn Bundesligi.


Komentarze