Liverpool ma plan na wypadek odejścia Salaha. Zgłosi się po gwiazdę Realu Madryt

Mohamed Salah kuszony jest gigantycznymi pieniędzmi przez Saudyjczyków. Gwiazdor Liverpoolu nie zdecydował się na opuszczenie klubu, jednak zdaniem mediów Egipcjanin może zmienić jeszcze zdanie w trakcie sezonu. Dziennikarze The Athletic przekazali, że w przypadku odejścia skrzydłowego The Reds chcieliby zastąpić go Viniciusem Juniorem.

Vinicius Junior
Imago Na zdjęciu: Vinicius Junior
  • Mohamed Salah zdaniem wielu mediów może ostatecznie zdecydować się w najbliższych miesiącach na przenosiny do Arabii Saudyjskiej
  • Liverpool przygotował już plan na zastąpienie Egipcjanina
  • W przypadku odejścia Salaha The Reds postarają się o transfer Viniciusa Juniora

Vinicius Junior obserwowany przez Liverpool

Wielokrotnie w trakcie letniego okna transferowego mogliśmy przeczytać o zainteresowaniu Mohamedem Salahem ze strony Saudyjczyków. Zarówno agent zawodnika, jak i sam zainteresowany dementowali informacje o rzekomym porozumieniu w tej sprawie. Letnie okno zostało zamknięte, a Egipcjanin pozostał w klubie. 

Według dziennikarzy The Athletic Liverpool przygotował plan awaryjny na wypadek odejścia Salaha. Zakłada on postaranie się o transfer Viniciusa Juniora, który wyrósł na jedną z największych gwiazd La Liga.

Brazylijczyk jest kluczowym dla Realu Madryt zawodnikiem i wielokrotnie podkreślał przywiązanie do Los Blancos. Wicemistrz Hiszpanii planuje jednak sprowadzić Kyliana Mbappe, co mogłoby obniżyć rolę Viniciusa w zespole. Niewykluczone, że wówczas skrzydłowy wysłuchałby ofert.

Czytaj też: Giganci Premier League obserwują zawodnika Brighton

Komentarze