Liverpool planuje awaryjny transfer. Na celowniku obrońca Wolfsburga

Liverpool w obliczu poważnej kontuzji Joela Matipa rozważa transfer następcy. Na ich radarze według "The Mirror" znalazł się Maxence Lacroix.

Maxence Lacroix
Obserwuj nas w
Imago / Nordphoto / Denkinger Na zdjęciu: Maxence Lacroix
  • Liverpool rozgląda się za nowym obrońcą, który zastąpi kontuzjowanego Matipa
  • Na celowniku “The Reds” znalazł się Maxence Lacroixa z Wolfsburga
  • Francuz może kosztować 25 milionów funtów

Maxence Lacroix może zastąpić kontuzjowanego Matipa

Liverpool jest zmuszony do poszukania taniej opcji rezerwowej ze względu na kontuzje, jakiej doznał Joel Matip. Kameruńczyk wypadł z gry do końca sezonu przez zerwane więzadła krzyżowe. Wzrok władz angielskiego klubu skierowany jest na Wolfsburg. Według “The Mirror” Maxence Lacroixa rozpatrywany jest w kontekście zastępstwa dotychczasowego obrońcy. Francuz ma być dostępny zimą za 25 milionów funtów.

Stoper Wolfsburga dowodzi linią defensywną niemieckiej drużyny. W tym sezonie prezentuje dobrą formę. Zagrał już w 15 meczach, w których udało mu się nawet zdobyć bramkę. Kontrakt zawodnika wygasa w 2025 roku. Były piłkarz młodzieżowych reprezentacji Francji wyceniany jest na 17 milionów euro.

Poza Lacroix w gronie kandydatów do gry w drużynie Jurgena Kloppa jest Marc Guehi. Jednak w jego przypadku Liverpool będzie miał utrudnione zadanie. Anglikiem interesują się także inne zespoły m.in. Arsenal. Ponadto kwota transferu za sprowadzenie obrońcy Crystal Palaca może sięgnąć prawie 50 milionów funtów.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze