Liverpool latem może sprzedać jedną ze swoich gwiazd

Piłkarze Liverpoolu
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Liverpoolu

Mohamed Salah to zawodnik, który znów jest na świeczniku mediów. Reprezentant Egiptu według informacji Goal.com latem może zmienić pracodawcę. Zawodnik wciąż nie podjął decyzji o przedłużeniu umowy z Liverpoolem.

  • Nie milkną doniesienia na temat przyszłości Mohameda Salaha
  • Liverpool nie chce dopuścić do sytuacji, aby stracić zawodnika na zasadzie wolnego transferu latem przyszłego roku
  • Goal.com sugeruje, że realna jest zmiana klubu przez piłkarza latem tego roku

Salah może może rozstać się z Liverpoolem

Mohamed Salah ma kontrakt ważny z klubem z Anfield Road do końca czerwca 2023 roku. W związku z tym, że Liverpool nie doszedł wciąż do porozumienia z Egipcjaninem w sprawie jego przyszłości, to narastają spekulacje związane ze zmianą klubu przez 29-latka.

Fakt, że strony nie mogą się dogadać, może skutkować tym, że w trakcie najbliższego okna transferowego Liverpool może mieć jedną z ostatnich okazji, aby sprzedać piłkarza za przyzwoitą sumę. Jasne jest, że sternicy klubu nie chcą dopuścić do sytuacji, gdy zawodnik odchodzi z klubu na zasadzie wolnego transferu.

Salah trafił do Liverpoolu latem 2017 roku z Romy za ponad 40 milionów euro. Aktualnie wartość piłkarz wynosi 100 milionów euro. W trakcie trwającej kampanii zawodnik wystąpił łącznie w 45 meczach, notując w nich 30 trafień i 15 asyst.

Egipski zawodnik jest też od 2011 roku powoływany do reprezentacji swojego kraju. Jak na razie w drużynie narodowej zaliczył 82 występy, w których strzelił 45 goli.

Czytaj więcej: Liverpool negocjuje rekordowy kontrakt

Liverpool FC
Tottenham
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 7 maja 2022 20:43.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze