TVP Sport: Lewandowski osiągnął porozumienie z Barceloną!

Robert Lewandowski
PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Jak informuje serwis tvpsport.pl Robert Lewandowski osiągnął porozumienie z Barceloną w sprawie indywidualnego kontraktu. Według źródeł, Polak poinformował już o swoich zamiarach władze Bayernu Monachium.

  • Lewandowski porozumiał się z Barceloną w sprawie indywidualnego kontraktu
  • Napastnik poinformował już o swojej decyzji władze Bayernu Monachium
  • “Lewy” będzie pierwszym Polakiem w Barcelonie

Saga z udziałem Lewandowskiego zmierza ku końcowi

W ostatnich tygodniach wiele mówiło się na temat przyszłości Roberta Lewandowskiego. Kontrakt polskiego napastnika z Bayernem Monachium wygasa 30 czerwca 2023, a sam zawodnik miał być zawiedziony postawą bawarskiego klubu, który zwlekał z rozpoczęciem rozmów na temat nowej umowy.

Jak dowiedział się serwis tvpsport.pl Robert Lewandowski nie podpisze nowego kontraktu z Bayernem Monachium. Bliskie otoczenie piłkarza poinformowało, że Polak odbył telekonferencje z władzami Dumy Katalonii, podczas której ustalił warunki indywidualnego kontraktu.

Zobacz także:

Lewandowski miał poinformować o swojej decyzji Olivera Kahna. Zatem władze Bayernu już wiedzą o postanowieniu reprezentanta Polski, który swoją karierę zamierza kontynuować w Katalonii. Będzie pierwszym polskim zawodnikiem reprezentującym barwy Barcelony.

Lewandowski to jeden z najlepszych piłkarzy Bayernu w historii. Jak dotąd w 369 spotkaniach dla Bawarczyków zdobył aż 340 goli.

Zobacz również: Czy Lewy faktycznie może trafić do Barcy? Są trzy warunki

Komentarze