Legia Warszawa finalizuje hitowy transfer napastnika

Marc Gual
fot. PressFocus Na zdjęciu: Marc Gual

Legia Warszawa finalizuje hitowy transfer wewnątrz Ekstraklasy. Po piątkowym meczu Jagiellonii Białystok Marc Gual uda się na testy medyczne do stolicy, a później podpisze kontrakt z “Wojskowymi” – informuje Tomasz Włodarczyk.

  • Marc Gual przejdzie do Legii Warszawa
  • Napastnik Jagiellonii Białystok przejdzie w ten weekend testy medyczne
  • Hiszpan najprawdopodobniej trafi do Legii dopiero latem

Legia bliska wielkiego wzmocnienia

Legia Warszawa od początku sezonu mierzy się ze sporymi problemami w ofensywie. Ściągnięty z myślą o grze w pierwszym zespole Blaz Kramer niemal nieustannie pauzuje na skutek kontuzji, a Carlitos nie pełni roli nominalnego napastnika. Z myślą o przyszłym sezonie stołeczny klub przygotowuje więc hitowy transfer wewnątrz Ekstraklasy.

Legia finalizuje pozyskanie napastnika Jagiellonii Białystok. Po piątkowym meczu z Widzewem Łódź Marc Gual uda się na testy medyczne do Warszawy, a po ich pomyślnym przebiegu podpisze kontrakt.

Wszystko wskazuje na to, że Hiszpan zasili szeregi “Wojskowych” dopiero latem, bowiem wtedy wygaśnie jego umowa z ekipą z Podlasia. Oczywiście Legia będzie próbowała przekonać Jagiellonię, aby ta zaakceptowała ofertę transferu definitywnego już zimą.

Gual ma w obecnym sezonie spore szanse na zdobycie korony króla strzelców Ekstraklasy. Do tej pory zgromadził osiem trafień, a znajdujący się przed nim w klasyfikacji Davo oraz Said Hamulić opuścili Polskę w trakcie zimowego okienka.

Zobacz również:

Trener broni klubu. “Wykonali ciężką pracę”
Sean Dyche

Everton jako jedyny klub z Premier League nie przeprowadził transferu w zimowym okienku i nie wzmocnił kadry przed walką o utrzymanie w angielskiej elicie. Na temat tej sytuacji wypowiedział się nowy trener The Toffees, Sean Dyche. Sean Dyche ma uratować Premier League dla Evertonu Mimo konieczności wzmocnienia kadry The Toffees nie dokonali żadnego transferu Nowy

Czytaj dalej…

Komentarze