Legia blisko hitowego wzmocnienia

Piłkarze Legii Warszawa
Piłkarze Legii Warszawa fot. PressFocus

Legia Warszawa jest już bardzo blisko pozyskania Lirima Kastratiego. 22-latek przybył już Warszawy, aby przejść testy medyczne przed podpisanie kontraktu z mistrzami Polski.

  • Lirim Kastrati wkrótce zmieni barwy klubowe
  • 22-latek przeniesie się z Dinama Zagrzeb do Legii Warszawa
  • Wszystko wskazuje na to, że reprezentant Kosowa będzie jednym z najdroższych zawodników w historii klubu

Kastrati blisko Legii Warszawa

Legia Warszawa potrzebuje wzmocnień w związku z tym, że czeka ją jesienią sporo spotkań. Nie tylko w PKO Ekstraklasie, ale również w fazie grupowej Ligi Europy. Oficjalna strona internetowa Wojskowych poinformowała natomiast, że testy medyczne w klubie przejdzie Lirim Kastrati, mając wzmocnić stołeczną ekipę na prawym skrzydle.

Reprezentant Kosowa ostatnio bronił barw Dinama Zagrzeb. W swoim piłkarskim CV zawodnik ma również takie kluby jak: Lokomotiw Zagrzeb, czy Shkendija Tirane. W poprzedniej kampanii wystąpił łącznie w 10 meczach, notując w nich dwie asysty.

Rynkowa wartość zawodnika szacowana jest na milion euro. Obecna umowa piłkarza z ekipą z Zagrzebia obowiązuje do końca czerwca 2025 roku.

Jeśli transakcja z udziałem Kastratiego dojdzie do skutku, to o miejsce w wyjściowym składzie Legii będzie rywalizował między innymi z Rafą Lopesem. Niewykluczone, że debiut w nowych barwach zawodnik zaliczy już w boju ze Śląskiem Wrocław, który będzie miał miejsce 11 września.

Legioniści aktualnie plasują się na 14. miejscu w ligowej tabeli po rozegraniu czterech spotkań. Stołeczna drużyna legitymuje się bilansem sześciu punktów, mając jednocześnie dwa zaległe spotkania do rozegrania.

Czytaj więcej: Legia Warszawa z nowym piłkarzem na pokładzie

Komentarze