Leeds United bada opcje wzmocnień pomocy

Weston McKennie
fot. PressFocus Na zdjęciu: Weston McKennie

Leeds United jest w trakcie poszykowania nowego pomocnika. Dziennikarz Fabrizio Romano przekazał, że jedną z opcji dla klubu z Premier League jest Weston McKennie, broniący aktualnie barw Juventusu.

  • Leeds United planuje wzmocnić się w drugiej linii
  • Dziennikarz Fabrizio Romano przekazał, że jednym z celów Pawi może być Weston McKennie
  • Amerykanin aktualnie broni barw Juventusu

Weston McKennie zakotwiczy w Premier League?

Leeds United niedawno rozstało się z Mateuszem Klichem, co skutkuje tym, że klub potrzebuje wzmocnień w pomocy. Najnowsze doniesienia dziennikarzy sugerują, że angielski klub udał się na polowanie do Włoch.

Fabrizio Romano daje do zrozumienia, że jedną z możliwości dla Leeds United jest pozyskanie Westona McKenniego. Reprezentant Stanów Zjednoczonych nie jest jednak jedynym wariantem. Na liście życzeń angielskiej ekipy znajduje się również Azzedine Ounahi, broniący barw Angers.

Piłkarze ekipy z Elland Road plasują się obecnie na 15. pozycji, legitymując się bilansem 18 punktów na koncie. To efekt czterech zwycięstw i sześć remisów. Dziewięć razy ten zespół schodził z placu gry na tarczy.

W najbliższej kolejce ligowej Leeds zmierzy się na wyjeździe z Nottingham Gorrest. Spotkanie odbędzie się 5 lutego o godzinie 15:00. Zanim jednak do tego dojdzie, to ekipa Jesse Marscha rozegra spotkanie w Pucharze Anglii z lepszym z pary Boreham Wood / Accrington Stanley.

Czytaj więcej: Leeds United pobiło rekord transferowy. Nowy napastnik zaprezentowany

Komentarze