Laporta uchyla furtkę do powrotu Messiego na Camp Nou

Joan Laporta zabrał głos w sprawie potencjalnego powrotu Leo Messiego do FC Barcelony. Prezydent Barcy przyznał, że drzwi na Camp Nou są otwarte dla argentyńskiej legendy.

Leo Messi
PressFocus Na zdjęciu: Leo Messi
  • Leo Messi jest łączony z powrotem do FC Barcelony
  • Argentyńczyk nie może dogadać się z PSG ws. nowej umowy
  • Na temat ewentualnego transferu legendy wypowiedział się Joan Laporta

“Leo wie, że drzwi Barcelony są dla niego otwarte”

Sergio Aguero kilka godzin temu podgrzał temat ewentualnego powrotu Leo Messiego do FC Barcelony. Emerytowany już piłkarz stwierdził, że jego przyjaciel musi zakończyć karierę w drużynie Dumy Katalonii. Teraz w tej samej sprawie wypowiedział się prezydent Blaugrany – Joan Laporta.

Messi jest najlepszym zawodnikiem wszech czasów. Był najważniejszym piłkarzem w historii naszego klubu. Muszę być jednak bardzo ostrożny z tym, co mówię. Leo obecnie jest graczem Paris Saint-Germain i trzeba to uszanować – powiedział Joan Laporta.

Leo wie, że drzwi Barcelony są dla niego otwarte. Zobaczymy, co się stanie. Muszę znaleźć sposób na poprawę obecnych relacji między Messim a Barcą. Dziedzictwo, które zastałem, gdy ponownie zostałem prezydentem, nie było dobre i musiałem podjąć decyzję, z której oczywiście nie jestem zadowolony – dodał prezydent Dumy Katalonii.

Przypomnijmy, że mistrz świata na Camp Nou spędził lata 2002-2021. Od sezonu 2021/2022 gra dla PSG.

Komentarze