Duet gwiazd Bayeru Leverkusen na radarze Realu Madryt

Dobre wyniki Bayeru Leverkusen zaowocowały zainteresowaniem największymi gwiazdami drużyny ze strony europejskich gigantów. Dziennikarze redakcji BILD przekazali, że Jeremie Frimpong i Moussa Diaby znaleźli się na celowniku Realu Madryt.

Moussa Diaby
Pressfocus Na zdjęciu: Moussa Diaby
  • Jeremie Frimpong i Moussa Diaby cieszą się ogromnym zainteresowaniem na rynku transferowym
  • Obaj zawodnicy trafili na listę życzeń Realu Madryt
  • Królewscy zdają sobie sprawę, że próba ich pozyskania będzie wiązała się z ogromnym wydatkiem

Frimpong i Diaby rozchwytywani na rynku transferowym

Od czasu kiedy stery Bayeru Leverkusen przejął Xabi Alonso, gra zespołu diametralnie się poprawiła. Aptekarze awansowali już do półfinału Ligi Europy, a w Bundeslidze walczą wciąż o miejsce premiujące grą w europejskich pucharach w przyszłym sezonie.

Dobre wyniki są pokłosiem wysokiej formy największych gwiazd. O te latem może bić się niemal pół Europy. Wiele potęg zabiega od dłuższego czasu o transfer Jeremiego Frimponga, który może pochwalić się znakomitymi liczbami w tym sezonie. Zainteresowaniem cieszy się również Moussa Diaby. BILD przekazał, że obaj zawodnicy znaleźli się na radarze Realu Madryt

Królewscy chcieliby przede wszystkim wzmocnić boki obrony. Dani Carvajal nie zapewnia już odpowiedniej jakości, a Frimpong zdaniem działaczy jest idealnym kandydatem do zastąpienia Hiszpana. Moussa Diaby natomiast miałby rywalizować o miejsce w wyjściowym składzie z Rodrygo.

Los Blancos muszą jednak liczyć się z tym, że transfery obu zawodników Bayeru Leverkusen będą bardzo kosztowne. Zarówno Frimpong, jak i Diaby mają wieloletnie kontrakty z Aptekarzami.

Sprawdź również: Eden Hazard szykuje się do zakończenia kariery?!

Komentarze