Dwóch reprezentantów Hiszpanii na liście życzeń Realu Madryt

Cesar Azpilicueta
Pressfocus Na zdjęciu: Cesar Azpilicueta

Pierwotnie władze Realu Madryt przekonywały, że klub nie planuje dokonywać żadnych transferów w zimowym oknie transferowym. Wobec utraty pozycji lidera w La Liga retoryka ta zaczyna się zmieniać. Media donoszą, że na liście życzeń klubu znaleźli się Nico Williams i Cesar Azpilicueta.

  • Władze Realu Madryt zastanawiają się nad ewentualnymi zimowymi wzmocnieniami
  • Klub stracił prowadzenie w lidze, a problemy zdrowotne coraz częściej trapią Karima Benzemę
  • Klub monitoruje uważnie sytuację Cesara Azpilicuety i Nico Williamsa

Królewscy celują w transfery reprezentantów Hiszpanii

Carlo Ancelotti zapowiadał jeszcze kilka tygodni temu, że Real Madryt nie planuje żadnych ruchów w trakcie zimowego okna transferowego. Wiele wskazuje jednak na to, że plany te mogą ulec zmianie. Królewscy stracili prowadzenie w lidze na rzecz FC Barcelony, a w meczach z Rayo Vallecano, czy Gironą, wobec braku kontuzjowanego Karima Benzemy brakowało im nieco jakości z przodu. 

Juventus pracuje nad zaskakującym transferem. Na celowniku gwiazda Chelsea
Mason Mount

Wielu piłkarzy łączonych jest w ostatnich tygodniach z Juventusem. Stara Dama planuje spore wzmocnienia w zimowym oknie transferowym, a jednym z nich zdaniem mediów może być Mason Mount. Zaskakujące informacje w tej sprawie przekazali dziennikarze The Sun. W zimowym oknie transferowym Juventus postara się o wiele wzmocnień Kandydatem do transferu jest Mason Mount Oprócz Starej

Czytaj dalej…

Z tego też względu media coraz częściej informują o nowych planach transferowych Los Blancos. Klub uważnie obserwuje sytuację Nico Williamsa i Cesara Azpilicuety. Skrzydłowy Athletiku Bilbao zdążył już wzbudzić swoimi występami w tym sezonie zainteresowanie kilku klubów. Obok Królewskich wyrażał je również Liverpool. Hiszpan będzie miał okazję pokazać swoje umiejętności w trakcie mundialu w Katarze, gdyż otrzymał od Luisa Enrique powołanie do kadry.

Azpilicueta natomiast postrzegany jest przez zarząd Realu jako potencjalne solidne wzmocnienie środka obrony. Doświadczony Hiszpan może występować także na boku, co jest cenną wartością dla sztabu szkoleniowego. Niepewna jest sytuacja Daniego Carvajala, który coraz częściej łączony jest z odejściem z klubu.

Sprawdź również: Talent z Bilbao obserwowany przez gigantów Premier League

Komentarze