Kontuzja pomocnika może pokrzyżować plany transferowe Juventusu

Fabian Ruiz doznał kontuzji w niedzielnym meczu Paris Saint-Germain z Le Havre. Uraz pomocnika sprawia, że Juventus prawdopodobnie będzie musiał zweryfikować swoje plany transferowe.

Fabian Ruiz
Obserwuj nas w
IMAGO / Sebastian Frej Na zdjęciu: Fabian Ruiz
  • Juventus szuka wzmocnień linii pomocy
  • Na celowniku Starej Damy znalazł się Fabian Ruiz
  • Hiszpan doznał kontuzji, dlatego Stara Dama poszuka innych rozwiązań

Juventus nie sprowadzi kontuzjowanego zawodnika

Juventus szuka wzmocnień drugiej linii. Zawieszenia Paula Pogby i Nicolo Fagiolego sprawiły, że w środku pomocy Starej Damy powstała duża luka, którą klub będzie chciał wypełnić podczas styczniowego okienka transferowego.

Jednym z graczy, który znajdował się na celowniku Bianconerich był Fabian Ruiz. Hiszpan na początku sezonu nie odgrywał dużej roli w drużynie PSG i mówiło się, że może opuścić klub. Ta tendencja powoli zaczynała się zmieniać w ostatnich tygodniach, jednak pomocnik w niedzielnym spotkaniu z Le Havre doznał kontuzji barku. Ruiz plac gry opuścił już w 8. minucie meczu, a pierwsze prognozy nie są zbyt optymistyczne.

Według Calciomercato.com ta sytuacja może zmusić Juventus do zmiany planów transferowych. Jeśli kontuzja Hiszpana okaże się poważniejsza to klub z Turynu poszuka innych rozwiązań. Bianconeri szukają piłkarza do grania “na już” i nie mogą sobie pozwolić, by czekać na powrót do zdrowia nowo pozyskanego zawodnika.

Zobacz również: Media ostro oceniły występ Lewandowskiego. “Mecz do zapomnienia”

Komentarze