Sprawa Mbappe niezakończona?! Kolejna oferta na stole

Kylian Mbappe
PressFocus Na zdjęciu: Kylian Mbappe

Według doniesień Sky Sports, Real Madryt złożył jeszcze jedną ofertę za Kyliana Mbappe. Paris Saint-Germain miałoby otrzymać za Francuza 220 milionów euro, a źródło, które jako pierwsze poinformowało o transferze Lionela Messiego potwierdza, że rozmowy między klubami trwają.

  • Paris Saint-Germain odrzuciło dwie pierwsze oferty Realu Madryt za Kyliana Mbappe
  • Królewscy powrócili z nową ofertą w ostatnich godzinach letniego okna transferowego. Teraz proponują 220 milionów euro
  • Tę informację potwierdziło źródło, które jako pierwsze doniosło o przenosinach Lionela Messiego do Paryża

Kolejna oferta Realu Madryt za Mbappe. Transfer jeszcze w sierpniu?

Real Madryt w ostatnim dniu okna transferowego nie ustawał w staraniach o Kyliana Mbappe. Według wielu doniesień, Królewscy zaproponowali Paris Saint-Germain kolosalną kwotę 220 milionów euro. Tę informację potwierdziło źródło, które jako pierwsze ujawniło transfer Lionela Messiego do Paryża. To samo źródło stwierdziło, że pomiędzy obiema stronami trwają rozmowy.

Doniesienia Sky Sports, jednakże, temu przeczą. Potwierdzają, że Los Blancos złożyli ofertę opiewającą na 220 milionów euro, ale Paris Saint-Germain zwlekało z odpowiedzią. Ostatecznie doprowadziło to do tego, że do przeprowadzenia transakcji zabrakło czasu. Angielski portal jest przekonany, że Real Madryt skupia się teraz na zapewnieniu sobie usług Mbappe w styczniu. W marzeniach Florentino Pereza Kylian Mbappe zostanie zaprezentowany jako nowy galactico już 1 lipca 2022 roku.

Zobacz również: PSG ma nowego lewego obrońcę. Młody wiek i spora cena.

Komentarze