Keylor Navas dogadany z Napoli

Keylor Navas
PressFocus Na zdjęciu: Keylor Navas

L’Equpie informuje, że Paris Saint Germain i SSC Napoli osiągnęli porozumienie w sprawie transferu Keylora Navasa. Reprezentant Kostaryki zostanie wypożyczony do drużyny Luciano Spallettiego.

  • Keylor Navas nie chce być zmiennikiem Donnarummy w PSG
  • W związku z tym Kostarykanin przeniesie się do Napoli
  • Bramkarz zostanie wypożyczony do drużyny z Neapolu na jeden sezon

Keylor Navas wreszcie zdecydował o swojej przyszłości

Keylor Navas został poinformowany, że będzie tylko zmiennikiem dla Gianluigiego Donnarummy w tym sezonie. Nowy szkoleniowiec Paris Saint Germain Christophe Galtier zdecydował się postawić na Włocha, który wystąpił już w dwóch pierwszych kolejkach Ligue 1. W związku z tym reprezentant Kostaryki chce tego lata zmienić zespół w poszukiwaniu większej ilości minut przed rozpoczęciem się tegorocznego mundialu w Katarze.

Celem jest, aby Navas przybył w szczytowej formie do Kataru i pomógł Kostaryce przejść przez fazę grupową. Według L’Equipe Keylor Navas przeniesie się do Napoli. Obie drużyny osiągnęły już porozumienie, a obecnie dopracowywane są szczegóły tej transakcji przed oficjalnym ogłoszeniem.

Letnie okno transferowe w Serie A zostanie zamknięte 1 września, ale obie strony przyspieszają proces, aby Navas mógł jak najszybciej dołączyć do swojego nowego zespołu. Oczekuje się, że porozumienie zostanie ostatecznie zawarte w przyszłym tygodniu, a 35-latek będzie mógł zadebiutować we włoskiej ekstraklasie 28 sierpnia przeciwko Fiorentinie.

Oczekuje się, że Navas przybędzie do Napoli na wypożyczenie na cały sezon i stanie się podstawowym bramkarzem Azzurrich. Przejmie miejsce, które zostało zwolnione przez Davida Ospinę, który na początku lata podpisał kontrakt z klubem Saudi Professional League Al Nassr.

Zobacz również: L’Equipe wyjaśniło powód historycznej absencji Messiego

Komentarze