Wyjaśniła się przyszłość Draxlera. Niemiec obierze popularny kierunek

Julian Draxler lada moment opuści Paris Saint-Germain. Nowym klubem niemieckiego pomocnika zostanie saudyjskie Al-Ahli - informuje L'Equipe".

Julian Draxler
IMAGO / Beautiful Sports Na zdjęciu: Julian Draxler
  • Julian Draxler opuści Paris Saint-Germain
  • Niemiecki pomocnik wkrótce dołączy do Al-Ahli
  • Saudyjski klub sprowadzi 29-latka za darmo

Julian Draxler wzmocni Al-Ahli

W ciągu najbliższych dni wyjaśni się przyszłość Juliana Draxlera. Dziennik “L’Equipe” informuje, że mistrz świata z 2014 roku wkrótce przeprowadzi się do Arabii Saudyjskiej. Nowym klubem wychowanka Schalke Gelsenkirchen zostanie Al-Ahli.

Luis Enrique oraz zarząd Paris Saint-Germain przekazali Julianowi Draxlerowi, że nie widzą dla niego miejsca w zespole i dali mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Dość długo trwała transferowa saga z udziałem 29-latka. Początkowo był łączony z przeprowadzką do Premier League, później interesowały się nim tureckie drużyny, ale ostatecznie wyląduje w Arabii Saudyjskiej.

Julian Draxler poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Benfice. W barwach portugalskiego zespołu rozegrał łącznie 18 spotkań, w których dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Portal “Transfermarkt” wycenia niemieckiego pomocnika na sześć milionów euro.

Sprawdź także: Arsenal ma kolejny problem. Środkowy obrońca doznał kontuzji

Komentarze