James Rodriguez
James Rodriguez fot. Grzegorz Wajda

James zaproponowany Milanowi?

Według informacji serwisu SportItalia po tym, jak nie doszedł do skutku transfer Jamesa Rodrigueza z Realu Madryt do SSC Napoli, możliwy jest inny scenariusz z udziałem Kolumbijczyka. Podobno menedżer zawodnika Jorge Mendes zaoferował swojego klienta AC Milanowi, dając do zrozumienia, że taka transakcja miałaby kosztować 42 miliony euro.

Czytaj dalej…

Agent Jamesa Rodrigueza podobno pracuje nad tym, aby zyskać przychylność u nowych władz Rossonerich. W związku z tym Mendes skierował zapytanie do klubu z Lombardii ws. reprezentanta Kolumbii.

Wiadomo już od dłuższego czasu, że James Rodriguez nie znajduje się w planach Zinedine’a Zidane”a na nowy sezon. Sytuacji tej nie zmieniła nawet poważna kontuzja Marco Asensio. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż do skutku nie doszła transakcja piłkarza do ekipy z Kampanii. Napoli upiera się, że chce wypożyczyć zawodnika, a obecny klub zawodnika bierze pod uwagę tylko transfer definitywny.

Faworytem do pozyskania Jamesa Rodrigueza nie jest już także Atletico Madryt, ale na horyzoncie pojawiło się nowe rozwiązanie, którym jest ewentualna przeprowadzka piłkarza do Milanu. Trener mediolańczyków w osobie Marco Giampaolo jest w trakcie poszukiwania zawodnika do roli trequartisty. Kolumbijczyk miałby być idealną opcją.


Komentarze