Inter nie skusił się na ofertę Chelsea

Denzel Dumfries
fot. PressFocus Na zdjęciu: Denzel Dumfries

Chelsea wygląda na to, że ma jeszcze mnóstwo gotówki w swoich sejfach. Sternicy The Blues rozglądają się za kolejnymi wzmocnieniami. Najnowsze doniesienia mediów sugerują, że na liście życzeń klubu z Londynu znajduje się Denzel Dumfries, broniący aktualnie barw Interu Mediolan.

  • Chelsea nie zamierza zamykać się na kolejne transfery
  • La Repubblica wskazuje, że klub z Londynu złożył ofertę w sprawie Dunzela Dumfriesa władzom Interu Mediolan
  • Włoski klub nie skusił się na mniej więcej 35 milionów euro

Nie dla wszystkich pieniądze Chelsea są kuszące

Chelsea pod wodza Grahama Pottera nie rozpieszcza w tej kampanii. Po udanym starcie ostatnio londyńska maszyna nie błyszczy jak wcześniej. Następstwem tego jest dopiero 10. miejsce w tabeli Premier League.

Władze klubu nie zamierzają jednak rozkładać bezradnie rąk. Robią, co w ich mocy, aby drużyna była jak najmocniejsza. Jednocześnie wzmacniają zespół, jak się da.

Najnowsze doniesienia La Repubblica sugerują, że Chelsea jest poważnie zainteresowana Denzelem Dunfrisem. Przedstawiciel Premier League złożył ofertę w wysokości mniej więcej 35 milionów euro, ale ta została odrzucona przez Nerazzurriuch.

Nie dzisiaj na prawej stronie defensywy londyńczycy mogą korzystać z usług Cesara Azpilicuety. Z kolei Reece James leczy kontuzje. Transfer z udziałem reprezentanta Holandii mógłby zatem poprawić sytuację na tej pozycji.

Dumfries w tej kampanii rozegrał 23 spotkania, zdobywając w nich dwie bramki i notując trzy asysty. Ostatnie dwa mecze spędził na ławce rezerwowych.

Czytaj więcej: Liverpool włączył się do walki o pomocnika Interu Mediolan

Komentarze