Inter gotowy na rozstanie z filarem obrony

Milan Skriniar
fot. PressFocus Na zdjęciu: Milan Skriniar

Inter Mediolan według informacji dziennikarza Alfredo Pedulli jest gotowy wyrazić zgodę na transfer z udziałem Milana Skriniara. Reprezentant Słowacji w ostatnim czasie był łączony między innymi z takimi klubami jak Chelsea, czy PSG.

  • Nie milkną spekulacje na temat przyszłości Milana Skriniara
  • Dziennikarz Alfredo Pedulla sugeruje, że transfer z udziałem 27-latka jest bardzo realny
  • Cena wywoławcza za Słowaka ma wynieść 70-80 milionów euro

Skriniar zamieni Inter na Chelsea lub PSG?

Inter Mediolan ma plan, aby w kolejnym sezonie odzyskać mistrzowski tytuł w Serie A. Zadanie nie będzie jednak łatwe. Tym bardziej że w porównaniu do poprzedniej kampanii kadra Nerazzurrich może ulec zmianie.

Jednym z piłkarzem, który może rozstać się z ekipą Simone Inzaghiego, jest Milan Skriniar. Nowe wieści na temat zawodnika przekazał dziennikarz Alfredo Pedulla.

Najnowsze informacje w sprawie Słowaka są takie, że Inter zgodzą się na transfer Skriniara. Warunkiem jest jednak wyłożenie na transakcję z udziałem zawodnika 70-80 milionów euro. Klubami, mogącymi sobie pozwolić na taki ruch, są Chelsea i PSG.

Zobacz także:

Wcześniej pojawiały się w mediach sugestie, że Skriniar nie chce zmieniać klubu. Istotne w kontekście piłkarza może być jednak to, że władze klubu potrzebują zastrzyku finansowego. Tym samym nie mają zamiaru robić Słowakowi przeszkód w przypadku ewentualnej zmiany klubu.

27-latek dołączył do Interu w 2017 roku z Sampdorii za ponad 30 milionów euro. W ostatnim sezonie rozegrał 48 spotkań, notując w nich cztery trafienia.

Czytaj więcej: Chelsea zainteresowana piłkarzem PSG

Komentarze